+48 791 484 878 biuro@huart.pl

Nasze usługi

Nasza firma HUART oferuje szeroki zakres usług IT, które pomogą Ci skutecznie zarządzać swoim biznesem. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania, które gwarantują pełne połączenie i umożliwiają skupienie się na rozwijaniu swojej działalności. Skorzystaj z naszych usług i zrób kolejny krok w stronę sukcesu. HUART – kompleksowe usługi informatyczne.

Naprawa komputerów i laptopów

Zabezpieczanie infraskruktury sieciowej

Systemy kopii bezpieczeństwa

Budowa i modernizacja sieci

Wirtualizacja

Cyber Security

Nowoczesne systemy telefoniczne

Wdrożenia oraz optymalizacja usługi Active Directory

Tworzymy kompleksowe rozwiązania serwerowe, abyś mógł skupić się na swojej firmie

Nasza firma specjalizuje się w obszarze IT i tworzeniu systemów, które pomogą Ci zoptymalizować działanie Twojej firmy. Zapewniamy wsparcie techniczne, zarządzanie infrastrukturą serwerową oraz monitoring, abyś mógł mieć pewność, że Twoje systemy są bezpieczne i efektywne. Dzięki naszym rozwiązaniom, będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą.

Skontaktuj się z nami!

Serwis i wsparcie

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, w tym naprawy sprzętu, reinstalacje systemów operacyjnych, czyszczenie i konserwację. Nasza firma specjalizuje się również w modernizacji sieci i cyberbezpieczeństwie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie w zakresie IT, które spełni Twoje potrzeby.

Serwis

Naprawiami oraz konserwujemy komputery stacjonarne, laptopy, sprzęt serwerowy, UPSy, centrale telefoniczne i inny sprzęt IT.

Cybersecurity

Wykonujemy instalacje systemów antywirusowych, wdrażanie rozwiązań UTM, segmentacja sieci, systemów kopii zapasowych i innych rozwiązań z dziedziny cybersecurity.

Nowoczesne systemy telefoniczne

Instalacje telefonów sieciowych (VoIP) oraz klasycznych rozwiązań analogowych bądź cyfrowych. Instalacja centrali telefonicznych umożliwiających rejestrację rozmów, automatyczne komunikaty dla dzwoniących czy kolejkowanie połączeń.

Kopie zapasowe i zarządzanie danymi

Oferujemy kompleksowe usługi kopii zapasowych i zarządzania danymi, w tym tworzenie kopii bezpieczeństwa (backup), zarządzanie Active Directory oraz wirtualizację systemów operacyjnych. Nasza firma zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych poprzez regularne tworzenie kopii zapasowych i ich przechowywanie w bezpiecznym miejscu.

Systemy kopii bezpieczeństwa

Systemy zabezpieczenia danych (Backup) oparte na rozwiązaniach komercyjnych typu Veeam, Symantec jak i za pomocą autorskich skryptów pisanych pod konkretny system. Wdrażane wraz z dedykowanym sprzętem.

Wdrożenia oraz optymalizacja usługi Active Directory

Usługa Active Directory inaczej zwana usługą katalogową to w prosty sposób mówiąc zbiór informacji o użytkownikach sieci, ich uprawnieniach do różnego rodzaju zasobów, komputerach, na jakich pracują, konfiguracji tych komputerów itp.

Wirtualizacja

Wirtualizacja środowisk serwerowych, optymalizacja wykorzystania zasobów (Vmware, Hyper-V, oraz rozwiązania open source np. Proxmox)

Sieci i zabezpieczenia

Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową i modernizacją sieci oraz zabezpieczaniem infrastruktury sieciowej. Nasza firma zapewnia profesjonalne wsparcie w zakresie segmentacji sieci, zabezpieczeń sieciowej infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej, firewalli, ochrony urządzeń przenośnych oraz poczty e-mail, a także ochrony przed skutkami awarii i innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Budowa i modernizacja sieci

Instalacja okablowania strukturalnego Budowa szkieletu sieci w oparciu o światłowody lub przewody miedziane w zależności od potrzeb danego środowiska.

Zabezpieczanie infraskruktury sieciowej

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług związanych z ochroną sprzętu i danych. Działamy zgodnie z najnowszymi standardami i technologiami, aby zapewnić efektywną ochronę infrastruktury IT.

Napisz do nas!

14 + 8 =

Adres

ul. Sucharskiego 2
43-200 Pszczyna

E-mail

biuro@huart.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:00 – 16:00
Sob-Niedź: zamknięte

Telefon

+48 791 484 878
+48 505 980 317